Je bent hier:

Algemeen Directeur

  • Véronique De Merlier - Algemeen directeur - Scholengroep Westhoek

    Véronique De Merlier

    ad@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Coördinerend directeur secundair onderwijs

  • Pascale Vanderbeke -  - Scholengroep Westhoek

    Pascale Vanderbeke

    pascale.vanderbeke@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 85

Directeur coördinatie basisonderwijs

  • Bernard Berteloot -  - Scholengroep Westhoek

    Bernard Berteloot

    bernard.berteloot@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 85

Secretariaat algemene diensten

  • Dorine Maes -  - Scholengroep Westhoek

    Dorine Maes

    dorine.maes@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Dienst beleidsondersteuning

  • Greet Desodt -  - Scholengroep Westhoek

    Greet Desodt

    greet.desodt@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 86

Dienst ICT

  • Kim Eeckeleers -  - Scholengroep Westhoek

    Kim Eeckeleers

    kim.eeckeleers@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

  • Thijs Vanbrabant -  - Scholengroep Westhoek

    Thijs Vanbrabant

    thijs.vanbrabant@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

  • Filip Kiekens -  - Scholengroep Westhoek

    Filip Kiekens

    filip.kiekens@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

  • Jonas Baessens -  - Scholengroep Westhoek

    Jonas Baessens

    jonas.baessens@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Dienst financiën

  • Fabienne Doom -  - Scholengroep Westhoek

    Fabienne Doom

    boekhouding@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 07

  • Jan Reynaert -  - Scholengroep Westhoek

    Jan Reynaert

    jan.reynaert@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 83

  • Kris Butsraen -  - Scholengroep Westhoek

    Kris Butsraen

    kris.butsraen@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 04

  • Joke Zwaenepoel -  - Scholengroep Westhoek

    Joke Zwaenepoel

    joke.zwaenepoel@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 07

Dienst infrastructuur, energiebeheer en duurzaam ondernemen

  • Bart Devos -  - Scholengroep Westhoek

    Bart Devos

    bart.devos@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 09

  • Marc Pintiaux -  - Scholengroep Westhoek

    Marc Pintiaux

    marc.pintiaux@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 09

  • An Valcke -  - Scholengroep Westhoek

    An Valcke

    an.valcke@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 09

Dienst personeel: Contractueel personeel

  • Frances Delanghe -  - Scholengroep Westhoek

    Frances Delanghe

    frances.delanghe@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 80

Dienst personeel: Statutair personeel Bao/SO

  • Mieke Debruyne -  - Scholengroep Westhoek

    Mieke Debruyne

    mieke.debruyne@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 02

  • Sally Monteny -  - Scholengroep Westhoek

    Sally Monteny

    sally.monteny@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 82

  • Dominique Vanbiervliet -  - Scholengroep Westhoek

    Dominique Vanbiervliet

    dominique.vanbiervliet@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 98 81

Dienst personeel: Statutair personeel BuBao/Bao/autonoom internaat

  • Aicha Devriendt -  - Scholengroep Westhoek

    Aicha Devriendt

    aicha.devriendt@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 00

Dienst HRM

  • Ashana Broucke -  - Scholengroep Westhoek

    Ashana Broucke

    ashana.broucke@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Dienst preventie

  • Bart Devos -  - Scholengroep Westhoek

    Bart Devos

    bart.devos@go-scholengroepwesthoek.be

    051 51 92 08

Dienst leerlingenvervoer

  • Martin Boudry -  - Scholengroep Westhoek

    Martin Boudry

    martin.boudry@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Dienst grafische vormgeving & promotie

  • Jan Deruddere -  - Scholengroep Westhoek

    Jan Deruddere

    jan.deruddere@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50