Je bent hier:

Algemeen Directeur

  • Véronique De Merlier - Algemeen directeur - Scholengroep Westhoek

    Véronique De Merlier

    ad@go-scholengroepwesthoek.be

Coördinerend directeur secundair onderwijs

  • Dominique Vanbiervliet -  - Scholengroep Westhoek

    Dominique Vanbiervliet

    dominique.vanbiervliet@go-scholengroepwesthoek.be

    051/92 00 07

Directeur coördinatie basisonderwijs

  • Bernard Berteloot -  - Scholengroep Westhoek

    Bernard Berteloot

    bernard.berteloot@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 22

Secretariaat algemene diensten - 051 50 50 50

  • Dorine Maes -  - Scholengroep Westhoek

    Dorine Maes

    dorine.maes@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 00

Dienst beleidsondersteuning

  • Greet Desodt -  - Scholengroep Westhoek

    Greet Desodt

    greet.desodt@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 01

Dienst ICT - 051 92 00 11

  • Kim Eeckeleers -  - Scholengroep Westhoek

    Kim Eeckeleers

    kim.eeckeleers@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 13

  • Thijs Vanbrabant -  - Scholengroep Westhoek

    Thijs Vanbrabant

    thijs.vanbrabant@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 14

  • Filip Kiekens -  - Scholengroep Westhoek

    Filip Kiekens

    filip.kiekens@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 12

  • Jonas Baessens -  - Scholengroep Westhoek

    Jonas Baessens

    jonas.baessens@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 15

  • Steven Maertens -  - Scholengroep Westhoek

    Steven Maertens

    steven.maertens@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 13

Dienst financiën - 051 92 00 16

  • Fabienne Doom -  - Scholengroep Westhoek

    Fabienne Doom

    boekhouding@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 17

  • Jan Reynaert -  - Scholengroep Westhoek

    Jan Reynaert

    jan.reynaert@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 18

  • Kris Butsraen -  - Scholengroep Westhoek

    Kris Butsraen

    kris.butsraen@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 20

  • Katrien De Cloet -  - Scholengroep Westhoek

    Katrien De Cloet

    katrien.decloet@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 19

Dienst infrastructuur, energiebeheer en duurzaam ondernemen - 051 92 00 24

  • Bart Devos -  - Scholengroep Westhoek

    Bart Devos

    bart.devos@go-scholengroepwesthoek.be

    0495 24 71 38

  • Marc Pintiaux -  - Scholengroep Westhoek

    Marc Pintiaux

    marc.pintiaux@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 25

  • An Valcke -  - Scholengroep Westhoek

    An Valcke

    an.valcke@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 27

  • Cedric Vanderbeeck -  - Scholengroep Westhoek

    Cedric Vanderbeeck

    Cedric.vanderbeeck@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 26

Dienst personeel: Contractueel personeel - 051 92 00 04

  • Frances Delanghe -  - Scholengroep Westhoek

    Frances Delanghe

    frances.delanghe@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 08

Dienst personeel: Statutair personeel Bao/SO - 051 92 00 04

  • Mieke Debruyne -  - Scholengroep Westhoek

    Mieke Debruyne

    mieke.debruyne@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 09

  • Sally Monteny -  - Scholengroep Westhoek

    Sally Monteny

    sally.monteny@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 10

  • Dominique Vanbiervliet -  - Scholengroep Westhoek

    Dominique Vanbiervliet

    dominique.vanbiervliet@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 07

  • Lien Dekiere -  - Scholengroep Westhoek

    Lien Dekiere

    lien.dekiere@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 04

Dienst personeel: Statutair personeel BuBao/Bao/autonoom internaat - 051 92 00 04

  • Aicha Devriendt -  - Scholengroep Westhoek

    Aicha Devriendt

    aicha.devriendt@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 05

Dienst HRM - Aanspreekpunt informatieveiligheid en privacy scholengroep - 051 92 00 04

  • Ashana Broucke -  - Scholengroep Westhoek

    Ashana Broucke

    ashana.broucke@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 06

  • Lien Dekiere -  - Scholengroep Westhoek

    Lien Dekiere

    lien.dekiere@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 04

Pedagogische aanvangsbegeleiding

  • Anniek Vangheluwe -  - Scholengroep Westhoek

    Anniek Vangheluwe

    starter@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

  • Ruth Louagie -  - Scholengroep Westhoek

    Ruth Louagie

    starter@go-scholengroepwesthoek.be

    051 50 50 50

Dienst preventie

  • Bart Devos -  - Scholengroep Westhoek

    Bart Devos

    bart.devos@go-scholengroepwesthoek.be

    0495 24 71 38

Dienst leerlingenvervoer

  • Martin Boudry -  - Scholengroep Westhoek

    Martin Boudry

    martin.boudry@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 03

Dienst grafische vormgeving & promotie

  • Jan Deruddere -  - Scholengroep Westhoek

    Jan Deruddere

    jan.deruddere@go-scholengroepwesthoek.be

    051 92 00 02